17-jarige jongen zwaargewond na aanrijding in Ermelo

Ermelo – In de vroege uren van vannacht is een 17-jarige jongen zwaargewond geraakt bij een ongeluk op de Stationsstraat in Ermelo. De jongeman, die op een fiets zat, botste rond 01.15 uur hard tegen een witte auto. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis overgebracht.

Volgens de politie kwam de fietser plotseling op de rijbaan voor de auto van een 26-jarige vrouw uit Putten. De bestuurder van de auto wordt niet als verdachte aangemerkt. De 17-jarige jongen, afkomstig uit Putten, zou mogelijk onder invloed zijn geweest, maar het is nog onduidelijk of het om drank of drugs ging.

De politie onderzoekt de exacte omstandigheden van het ongeval. De toestand van het slachtoffer is op dit moment niet bekend.

Total
0
Shares
Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Previous Post

Lesvliegtuig maakt noodlanding in weiland bij Nunspeet; inzittenden ongedeerd

Next Post

Brandmelding in stadsbus RRReis op Stationsplein in Harderwijk

Related Posts